Діджиталізація в період карантину

26.03.2020

Шановні клієнти, на зв'язку VertiS LF!

Так, ми на зв'язку, нехай online, проте на зв'язку!

Адже карантин не впливає на телефонні розмови та комунікацію за допомогою електронної пошти, Viber, Skype, Telegram, WhatsApp, які слугують, як і раніше, засобами спілкування, що зараз найважливіше.

Наша команда амбіційних та креативних професіоналів стійко витримує усі челенджі сьогодення та адаптується до навколишнього середовища.

Взагалі, якщо замислитись, ми вже давно використовуємо в своїй роботі гаджети та новітні технології і підтримуємо світові тренди, як то спілкуємося голосовими повідомленнями з тими клієнтами, яким це зручно, надсилаємо документи до державних установ електронною поштою, якщо того потребує ситуація, проводимо online бесіди з клієнтами, які перебувають у відпустці, проте турбуються про свій бізнес навіть з-за кордону.

Тож, і зараз, діджиталізація (англійською «digitalization» - зміни в усіх сферах суспільного життя, пов'язанні з використанням цифрових технологій, цей термін дуже часто зустрічається в офіційних виданнях, більш того, став словом минулого року за версією он-лайн словника «Мислово») стає нам у нагоді та допомагає бути на зв'язку один з одним та працювати.

Державні установи України все більше стають діджиталізованими.

Наприклад, в судах прийом та реєстрація надісланих до суду процесуальних документів вже здійснюється з офіційних електронних адрес (Електронних кабінетів), які адвокати, державні органи та інші учасники судового процесу мають створити в Електронному суді з використанням власного електронного цифрового підпису.

Вже зараз відбувається переведення всіх можливих державних послуг та процедур, які надаються громадянам та бізнесу, в електронний формат за допомогою онлайн-сервісів таких як «Дія» та «iGov».

Школи та навчальні заклади переходять на дистанційне навчання за допомогою онлайн-платформ як то «Zoom», «8x8».

Що вже казати про сплату за товари в магазині та послуги таксі «PayPass» (безконтактна картка).

Звичайно, щоб перетворити Україну на справжню діджиталізовану державу, потрібно відцифрувати ще багато чого, проте зміни вже торкнулись адміністративних послуг, судів, освіти, транспорту.

Тому варто прийняти та зрозуміти, що це лише модернізація підходу бізнесу і взаємовідносин людей між собою, світ і надалі буде змінюватись, та, як кажуть, усі зміни на краще!

Звісно, під час різких змін та відповідних державних заходів, у Вас може не бути часу та взагалі ресурсів задля того, щоб Ваш бізнес «був на хвилі», однак це можна зробити як зараз, так і після закінчення заходів карантину.

Пам'ятайте, якщо Вам потрібна будь-яка юридична допомога та у Вас є бажання поспілкуватись - звертайтесь до VertiS LF будь-яким зручним для Вас засобом.

Ми працюємо та завжди на зв'язку!

Контакти для зв`язку:

+38 (097) 311-69-56

+38 (097) 368-57-68

+38 (096) 122-23-84

email: info@vertislf.com

Або скористайтеся формами на сайті чи на сторінці у Facebook