ВИЗНАЧНА ДАТА

05.07.2019

ДУМАЙ ПОВІЛЬНО ... ВИРІШУЙ ШВИДКО

/ Д. Канеман, Нобелівський лауреат /

VertiS Law Firm на ринку юридичних послуг

Компанія VertiS Law Firm святкує свій день народження. Фірма динамічно розвивається і вдосконалює надання правової допомоги в основних напрямках: сфера фінансового та банківського права, супровід угод по реструктуризації, захист в сфері економічних злочинів, правова підтримка та ведення господарської діяльності, в тому числі аграрних підприємств а також впроваджує нові практики. Досвідчені адвокати та юристи працюють в сильній та професіональній команді VertiS Law Firm.

Адвокат Дмитро Шапарьков - керуючий партнер, має багаторічний досвід і знання у вирішенні судових спорів. Клієнти цінують його бездоганну репутацію, вміння безпомилково виявити перспективи справи, просто і доступно формулювати альтернативні варіанти вирішення ситуації, а також прагнення реалізувати проект з найбільшою вигодою для клієнтів.

Адвокат Тетяна Червона - старший партнер компанії. Представляє інтереси клієнтів перед контролюючими, правоохоронними та судовими органами. Є професійним медіатором в сфері корпоративного управління. Високий професіоналізм перемовника неодноразово викликав захват клієнтів, при одержанні ними бажаного результату у, здавалось би, безнадійних або безвихідних для них ситуаціях.

VertiS Law Firm побудувала довіру великих фінансових корпорацій завдяки навичкам команди, вмінню правильно оцінювати ситуацію та швидко реагувати.

На ринку послуг компанія відрізняється своїм складом юристів нового покоління, які володіють експертними знаннями, мислять аналітично, працюють ефективно, прислухаються до думки клієнта і враховують всі умови та побажання.

VertiS Law Firm веде конструктивний діалог з клієнтом.

Корпоративна політика компанії - це індивідуальна робота з кожним кейсом, який вимагає використання різних інструментів для прийняття рішення.

Для супроводу угод з бізнес активами компанія проводить Due Diligence. Правова експертиза додатково захищає клієнтів і дозволяє виявити всі альтернативні варіанти розвитку подій, а також застосувати навички і оперативно діяти на випередження.

VertiS Law Firm формує аналітику і прогнозування. Велике поле комунікації та зв'язку компанії створює нові можливості для клієнтів і пропонує їм виграшні рішення.

Співпраця з VertiS Law Firm - це успіх і надійний правовий захист вашого бізнесу!