Новини

Українські реалії змушують бізнес не тримати «всі яйця в одному кошику», а інвестувати в декілька сфер, аби не втратити все. Інколи доцільніше не створювати новий бізнес, а доцільніше придбання вже існуючого, чи окремих майнових комплексів, що дають можливість розвиватися.

13.12.2019 опубліковано Закон України «Про Державний бюджет України на 2020 рік». При подачі позовної заяви судовий збір потрібно рахувати за новими ставками виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб у відповідності до Державного бюджету https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/294-20 .

Гральний бізнес та участь в азартних іграх в Україні заборонено. ЗУ «Про заборону грального бізнесу в Україні» від 15.05.2009 року залишається чинним.

Обшук - слідча дія, яку проводить слідчий або прокурор, з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.

Чудово, якщо відносини між партнерами по бізнесу зрозумілі та чітко обговорені. В ідеальному варіанті всі деталі взаємовідносин відображені в договорах/партнерських угодах.

Про спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень вже згадували на сторінках сайту Vertis Law Firm.

Перемогти противника, конкурента, опонента, а іноді і колишнього партнера - таку ціль ставлять клієнти перед адвокатом. Це основна мета клієнта й потрібно віднайти інструменти, щоб досягнути її.